PROMJENA NA KLUPI / Liverpool pronašao novog trenera: Stiže čovjek koji je s Vatrenim u nedjelju osvojio trofej

U svojoj prvoj sezoni u Feyenoordu također je doveo rotterdamski klub do finala Europske konferencijske lige

24.4.2024.
13:57

Liverpool je odabrao trenera Feyenoorda Arnea Slota za nasljednika Jürgena Kloppa koji odlazi na kraju sezone i otvorio je pregovore s nizozemskim klubom, pišu u srijedu strani mediji.

DAO SUD /

Mijatović progovorio o Modriću: 'Prihvatio je novu ulogu, on to razumije'

DAO SUD /

Novine Algemeen Dagblad objavile su da je Liverpool stupio u kontakt s Feyenoordom i počeo pregovore o dovođenju 45-godišnjeg trenera u srijedu ujutro.

Slota su prošle godine mediji povezivali s prelaskom u Tottenham, ali je on odlučio ostati u Feyenoordu s kojim je potpisao produljenje ugovora.

Hvale ga zbog inovativnog, napadačkog nogometa s Feyenoordom s kojim je osvojio naslov prvaka u sezoni 2022./23., kao i KNVB kup u nedjelju.

U svojoj prvoj sezoni u Feyenoordu također je doveo rotterdamski klub do finala Europske konferencijske lige. U ovom klubu ove sezone vodi i hrvatskog reprezentativca Luku Ivanušeca.

Klopp je u siječnju najavio da će odstupiti s mjesta trenera Liverpoola na kraju sezone, nakon uspješnog rada u klubu s kojim je osvojio Ligu prvaka, Premier ligu, Svjetsko klupsko prvenstvo, FA kup, Liga kup i Superkup, kao i Community Shield.