IZBORNIK NIJE PUNO REKAO / Pijević brutalno iskrena nakon novog poraza: 'Možemo žaliti za ovim bodovima'

Ženska rukometna reprezentacija Hrvatske poražena je od Rumunjske s 25-23 (11-11) u utakmici 4. kola skupine 1 kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2024., koja je u nedjelju odigrana pred ispunjenim tribinama dvorane "Josip Samaržija Bepo" u Koprivnici. Rumunjke su do pobjede došle velikim preokretom u zadnjih devet minuta dvoboja, kad su napravile seriju 6-0 i zaostatak od četiri gola pretvorile u trijumf. "Obrana koja je bila dobra popustila je u koncentraciji i motivaciji. Naprijed u jednom dijelu smo ostali bez ideje, promašili smo tri, četiri prilike koje su nas držale na životu", rekao je izbornik Ivica Obrvan nakon utakmice. "Imale smo veliki pad koncentracije zadnjih pet minuta. Svaku grešku smo primili laki gol i tu smo izgubili samopouzdanje i možemo žaliti za ovim bodovima".