SVI NA NOGAMA / Kakve scene u 'Dvojci': Pogledajte kako su Boysi s igračima Futsal Dinama proslavili ulazak u finale

Futsal Dinamo izborio je finale prvenstva Hrvatske nakon što je u prepunoj II Doma sportova pobijedio aktualnog prvaka Novo Vrijeme iz Makarske 3-2 te tako stigao do druge pobjede u polufinale. Dinamo je gubio 2-0, za Makarane su zabili Juretić u 4. i Jefferson u 14. minuti. No, onda je uslijedio preokret domaćina, u 17. za 1-2 zabija Dekanić, da bi samo minutu kasnije izjednačio Perić. Pobjedu Dinamu i plasman u finale donio je Novak golom u 23. minuti. Zagrebačka momčad tako je izborila finale prvenstva Hrvatske, ali i nastup u Ligi prvaka sljedeće godine. U videu pogledajte kako su igrači Dinama pobjedu proslavili s navijačima.