REAL USPIO POVEZATI DVIJE POBJEDE ZAREDOM: / Slavili protiv Getafea, Modrić odigrao cijelu utakmicu za Kraljevski klub

Pogotke za Kraljevski klub postigli su Benzema (60') i Mendy (66')

9.2.2021.
23:16

U zaostaloj utakmici 1. kola španjolskog nogometnog prvenstva madridski Real je kao domaćin svladao Getafe sa 2:0.

Pogotke za Kraljevski klub postigli su Benzema (60') i Mendy (66'), a oba su pala nakon centaršuteva. U 60. minuti je Vinicius Junior s desne strane ubacio za Karima Benzemu koji je glavom pogodio za vodstvo Kraljeva, a u 66. je minuti centaršut stigao s lijeve strane, Marcelo je bio asistent, a Mendy strijelac.

Bila je to druga pobjeda za Real Madrid u nizu nakon što su u proteklom kolu slavili protiv Huesce.

Na drugom mjestu

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić igrao je čitav susret za Real koji je sada drugi na ljestvici sa 46 bodova, pet manje uz dvije utakmice više od vodećeg Atletica, a tri više uz utakmicu više od treće Barcelone. Getafe je 13. sa 24 boda.

Dobar je ovo znak i za trener Reala Zinedinea Zidanea koji već neko vrijeme pleše po rubu otkaza. Slavni Francuz čak se i sukobio nedavno s novinarima, a s ove dvije uzastopne pobjede sigurno je malo smirio strasti u redovima Reala.