LUKA NIJE IMAO SREĆE / Real kiksao kod davljenika: Modrić se vratio i pogodio vratnicu, pogledajte sjajan udarac hrvatskog virtuoza

Jedini gol na utakmici postignut je u devetoj minuti

2.1.2022.
16:04

Real Madrid je u nedjelju izgubio na gostovanju kod slabašnog Getafea 1:0 u utakmici 19. kola španjolske La Lige.

VATRENOG TJERAJU IZ KLUBA? /

Real Madrid sprema najveći posao u povijesti, a glavna žrtva operacije mogao bi biti Luka Modrić

Pogodak odluke zabio je Enes Unal nakon pogreške Realovog braniča Edera Militaa u devetoj minuti susreta. Posljednji poraz u prvenstvu Real je doživio početkom listopada od Espanyola (1-2). Nakon toga je spojio osam pobjeda i dva remija.

Gol Getafea možete vidjeti OVDJE.

Luka se vratio

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić vratio se u sastav "Kraljevskog kluba" nakon što je zbog zaraze koronavirusom boravio u kućnoj izolaciji od 14. do 24. prosinca.

Modrić je odigrao jako dobru utakmicu, mogao je i poravnati rezultat, no njegov dalekometni pokušaj u 16. minuti odsjeo je na vratnici.

Modrićev pokušaj možete vidjeti OVDJE.

I dalje sami na vrhu

Real je posljednji put izgubio prvu utakmicu na otvaranju godine, 7. siječnja 2007. od Deportivo La Corune (0-2). Dodajmo i kako je ovo bila tek prva pobjeda Getafea protiv Real Madrida u posljednjih 16 međusobnih susreta.

Real će i nakon ovog poraza ostati vodeća momčad Primere, no njegovi konkurenti mogu iskoristiti neočekivani posrtaj "Los Blancosa" i smanjiti zaostatak.

Real vodi sa 46 bodova, Sevilla ima osam bodova manje, ali i dvije utakmice manje, dok je Real Betis treći sa 33 boda i dva susreta manje. Getafe je ovom senzacionalnom pobjedom napredovao na 16. mjesto tablice La Lige.