ZAISTA POSEBNE SNIMKE / Prizori od kojih ćete se sigurno naježiti. Pogledajte kako je Hajdukovo veliko slavlje izgledalo iz zraka

Navijači Hajduka slavili su pobjedu u Kupu kao da je riječ o osvajanju Lige prvaka

27.5.2022.
8:29
Screenshot Hajduk

Nogometaši Hajduka pobjednici su 31. izdanja hrvatskog nogometnog Kupa nakon što su u finalnom susretu na Poljudu pobijedili Rijeku sa 3-1. Bilo je to sjajno finale i potpuno zaslužena pobjeda splitskog sastava.

Rijeka je povela u 13. minuti golom Josipa Drmića, izjednačio je Ferro u 24. minuti, a rezultat je okrenuo Dario Melnjak u 36. minuti. Od 41. minute Rijeka je igrala s igračem manje nakon što je isključen Hrvoje Smolčić. U nastavku susreta Melnjak je svojim drugim golom u 56. minuti postavio konačnih 3-1.

KAO DA SU PRVACI /

Pogledajte kaos koji je zavladao kad su osvajači Kupa Hrvatske došli na prepunu Rivu

Hajduku je to sedmi trijumf u Kupu, a posljednji put Splićani su slavili 2013. Rijeka je pak u svom osmom finalu upisala drugi poraz.

Nakon utakmice uslijedilo je gotovo pa neviđeno slavlje. Navijači Hajduka slavili su pobjedu u Kupu kao da je riječ o osvajanju Lige prvaka, a snimci proslave iz zraka su zaista spektakularni.