POBJEDA U PRIJATELJSKOJ UTAKMICI: / Hrvatska na Bišćanovom debiju pregazila Mađarsku

Bišćan je uvjerljivom pobjedom prijateljskoj utakmici u Zalaegerszegu započeo mandat na klupi mladih Vatrenih

11.10.2019.
22:44
Hrvoje Jelavic/PIXSELL

Mlada nogometna reprezentacija Hrvatske uvjerljivo je pobijedila vršnjake iz Mađarske rezultatom 4:1 u prvoj utakmici pod vodstvom novog izbornika Igora Bišćana.

Igor Bišćan

Mladi Vatreni su poveli u devetoj minuti pogotkom Sandra Kulenovića, a pred kraj poluvremkena Bence Bíró jer poravnao rezultat.

Rapsodija u nastavku

S 1:1 momčadi su otišle na odmor, a u 59. minuti Neven Đurasek vraća Hrvatskoj prednost.

Desetak minuta nakon toga Ivan Posavec je poentirao za 3:1, a konačih 4:1 djelo je mađarskog braniča Attile Szalaija koji je postigao autogol.