LIGA PRVAKA / Manchester City slavio u Danskoj, Foden zabio u sudačkoj nadoknadi

Foden je u sudačkoj nadoknadi drugog dijela postavio konačan rezultat nakon izvrsnog duplog pasa s De Bruyneom

13.2.2024.
23:07

U prvom meču osmine finala Lige prvaka, branitelji europskog naslova, igrači Manchester Cityja, očekivano su kao gosti pobijedili FC Kopenhagen rezultatom 3-1 (2-1).

NEMA IH U ZAPISNIKU /

Hrvatski dvojac nije u sastavu Manchester Cityja

City je poveo golom De Bruynea u 10. minuti, nakon što ga je Foden izvrsno proigrao, omogućivši Belgijancu da preciznim udarcem zatrese mrežu s desne strane domaćeg kaznenog prostora.

Domaći su izjednačili preko Mattssona u 34. minuti, nakon što je lopta sretno došla do njega na više od 20 metara udaljenosti, zbog loše obrane Edersona. Bernardo Silva je ponovno doveo City u vodstvo na samom kraju prvog poluvremena, a Foden je u sudačkoj nadoknadi drugog dijela postavio konačan rezultat nakon izvrsnog duplog pasa s De Bruyneom.

Hrvatski reprezentativci Joško Gvardiol i Mateo Kovačić nisu bili u konkurenciji za nastup u sastavu Manchester Cityja.

KSW 91 iz Češke 17. veljače ekskluzivno pratite na Voyo.