MADRIDSKI AUTSAJDERI SVE BLIŽE SENZACIJI: / Razbili Sevillu i učvrstili se na mjestu koje vodi u Ligu prvaka

Nakon 33. kola, zahuktala se borba za mjesto koje vodi u Ligu prvaka u španjolskoj Primeri

21.4.2019.
16:20

U utakmici 33. kola španjolske Primere, Getafe je na svom Coliseumu razbio izravnog konkurenta za Europu, Sevillu. Rezultat je bio 3-0 u utakmici u kojoj smo vidjeli i dva crvena kartona.

Domaćin je krenuo bolje i okrunio inicijativu pogotkom iz jedanaesterca – u 35. minuti je najstrožu kaznu realizirao Jaime Mata. Samo deset minuta kasnije, sve je bilo gotovo za nogometaše Seville. Escudero je skrivio još jedan jedanaesterac, a zaradio je i drugi žuti karton i ostavio Sevillu s igračem manje. Drugi jedanaesterac je realizirao Jorge Molina.

Isti igrač je u 51. minuti potvrdio pobjedu domaćina, a Sevilli nije pomogao niti izravni crveni karton igrača Getafea Dakonama. Getafe je ovom pobjedom nastavio čudesnu sezonu – sada imaju dva boda više od Seville na četvrtom mjestu, koje vodi u Ligu prvaka.