DOSADNA NULA U MADRIDSKOM DERBIJU: / Autsajderi nastavili bajku i vratili se na mjesto koje vodi u Ligu prvaka

Odigrane su dvije utakmice 34. kola španjolske Primere

25.4.2019.
23:20
AFP, JAVIER SORIANO

Nogometaši Getafea i Reala iz Madrida podijelili su bodove u gradskom derbiju na Coliseumu. Utakmica je završila 0-0, a nije imala niti velik broj izglednih prilika niti na jednoj strani. Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić utakmicu je odgledao s klupe. Ovim bodom, Getafe je preskočio Sevillu i vratio se na treće mjesto, koje vodi u Ligu prvaka.

U ranijoj utakmici, veznjak hrvatske nogometne reprezentacije MarkoRog igrao je za Sevillu od 72. minute u visokoj 5-0 (0-0) pobjedi protiv Rayo Vallecana u susretu 34. kola igranom u četvrtak. Sevilla je svih pet golova postigla u drugom poluvremenu, a u strijelce su se upisali Promes (55), Munir (57, 62), BenYedder (69) i Gil (86).