VAŽNA GOSTUJUĆA POBJEDA / Bilić juri prema tituli: Bešiktaš opet na čelu kolone!

Bešiktaš sada vodi sa 44 boda, Fenerbahče je drugi s bodom manje, dok je na trećem mjestu Galatasaray sa 39 bodova i susretom manje. Galatasaray u ponedjeljak gostuje kod Eskisehirspora.

8.2.2015.
20:25
Bešiktaš

Nogometaši Bešiktaša, koje predvodi hrvatski stručnjak SlavenBilić, preuzeli su vodstvo na ljestvici turskog prvenstva nakon što su u dvoboju 19. kola na gostovanju pobijedili Rizespor 2-1.

Pobjednički pogodak postigao je DembaBa iz kaznenog udarca u 88. minuti. Bio je to 11 pogodak senegalskog reprezentativca ove sezone i trenutačno je treći strijelac turskog prvenstva iza napadača Trabzonspora Paragvajca OscaraCardoza i napadača Burse Brazilca Fernandaoa koji su zabili po gol više.

Bešiktaš je poveo golom JoseaSose u 59. minuti, a kada je domaćin minutu kasnije ostao bez isključenog KvancaKarakas činilo se kako će gosti mirno privesti susret kraju. Međutim, Rizespor je u 62. minuti uspio izjednačiti, a strijelac je bio SercanKaya. U 65. minuti domaćin je ostao bez još jednog igrača, isključen je KorayAltinay.

Bešiktaš je do kraja utakmice uspio iskoristiti dva igrača više i izboriti važnu pobjedu.